Gerald Harris attorney at law

More Website Templates

KURUMSAL

Bizler MES CARGO TAŞIMACILIK TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde Havayolu şirketi kökenli insanlar olarak kargo taşımacılığına sahip olduğumuz tecrübeler doğrultusunda , bu hizmet sektörünün içinde farklı bir yaklaşım ile Siz değerli kuruluşlara servis sunma kararlılığındayız.

Dünya çapında hava, kara ve deniz taşımacılığı ile AIR ASTANA, AIR ALGERİA, AEROFLOT HAVAYOLU, AEROFLOT DON HAVAYOLLARI, ADRIA AIRWAYS, AZARBEYCAN HAVAYOLU, ARNAVUTLUK HAVAYOLU, AFGAN HAVAYOLLARI, BAGDAT CHARTER, BULGARİSTAN HAVAYOLU, BELAVIA, BURAK AIR, DNIPROAVIA, ITEK AIR, PULKOVA, SIBIRYA HAVAYOLLARI, TÜRKMENİSTAN HAVAYOLU, TAJIKISTAN HAVAYOLLARI, TATARİSTAN, TAVRIA HAVAYOLLARI, TUNUSAIR, ÖZBEKİSTAN HAVAYOLU, URAL AIR Genel Satış Acentalığı, Kargo Satış Acentalığı ve Temsilcilikleri ile İhracat ve İthalat Hizmetleri, Gümrük İşlemleri, Full-Charter uçak kiralama hizmetleri faaliyet alanımızdadır.

Lojistik olarak İstanbul, Atatürk hava limanına yakın olan merkez ofisimizde 8 personelimiz, İstanbul , İzmir ve Ankara havalimanlarında ki şubelerimizde her birinde 4 personel olmak üzere toplam 20 kişilik profesyonel kadromuzla tüm hava ve kara yüklemeleriniz en hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Havayolu Taşımacılığı

MES CARGO TASIMACILIK LTD. STİ.

Dünyanın neresinde olursa olsun; her türlü malzemeniz, uluslararası kalite standartlarında MES CARGO güvencesi altında; tarafımızdan itinalı bir şekilde, istenilen adrese ye teslim olunur.

MES CARGO %100 müşteri odaklı ve memnuniyet çerçevesinde; yapmış olduğumuz yatırımlar sayesinde, her türlü üstün teknolojik donanıma sahiptir.Firmamız emeğe saygılı; çevreci ve yeşil çevre politikalarını destekleyen teslim almış olduğumuz emanetinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırmayı kendisine prensip edinmiş bir firmadır.

Firma Tanıtım & Vizyon

Bu bir one-stop-shop çözüm sağlamak için vizyonumuz veya çevrimiçi veya çevrimdışı Türkiye'de faaliyette bulunmak isteyen herhangi Havayolu için.

Nitelikli iş ortaklarıyla çalışmak,
Ulusal-uluslararası standartlara ve yasal mevzuatlara uygun hizmet sunmak,